Autokool «Forbest»


Roman Kopylov


On autojuhtimise teooria ja praktika õpetamise spetsialist. Juhendaja kogemus aastast

Vladimir Kopylov


On autojuhtimise teooria ja praktika õpetamise spetsialist. Juhendaja kogemus aastast

Kategooria “B”


Treeningprogramm  1. ALGHARIDUSE KATEGOORIA “B” Teooria – 28 tundi (SDA)

Autokool “Forbest” koolitab “B” kategooria autojuhte Narvas ja Kohtla-Järvel

Tõhus meetod teoreetiliste tundide õpetamisel, praktilise sõidu õpetamisel, tundide jaoks stabiilse motivatsiooni kujundamisel võimaldab juhikoolituse käigus saavutada kliendi jaoks kõrge tulemuse, mis on vajalik ohutuks ja säästlikuks liiklemiseks. Kõik metoodilised arendused põhinevad aastatepikkusel kogemusel ja on tehtud koolitusel osalevate inimeste tajupsühholoogiat arvestades.

Õpetajate, sõiduõpetajate kõrge professionaalsus ning kaasaegne õppe- ja materiaalne baas võimaldavad korraldada ja viia läbi huvitavaid koolitusi kõrgel tasemel. Õppeprotsessi korraldamisel toimub igale Autokooli õpilasele individuaalne lähenemine ning võimalik on valida nii õppetöö päev, kellaaeg kui ka sõiduõpetaja.

Lihtsus ja haletsus – teave esitatakse kättesaadaval kujul igale inimesele, igas vanuses ja mis tahes haridustasemega. Meie juhendajad on just need inimesed, kes aitavad teil autojuhtimist õppida, ületades kõik hirmud, kahtlused ja ebakindlus.

Meie õpetajad näevad teid teedel võrdsena, mis tähendab, et nad on valmis teiega autojuhtide maailmas partnerlussuhteid looma. Instruktorid aitavad teid rasketel aegadel rahulike nõuannetega praktikas ja teoorias.

ÕPPID OMA SÕIDUKIT KASUTAMA ENDA JA ENDA LÄHEDASTE KASU NING SAAD SÕITMISEST RÕÕMU!

VÄRBAME KOOLITUSGRUPI. 51916886
Tule Forbesti autokooli!